Eksperci oceniają, że najnowsze aparaty słuchowe mogą pomóc tysiącom ludzi w Polsce
Zacznij teraz

Kończą się czasy przedwczesnej utraty słuchu.

Rozwój technologiczny sprawia, że aparaty słuchowe stają się coraz bardziej dyskretne i przystępne cenowo dla ludzi w całej Polsce.

Masz problem ze słyszeniem w głośnym otoczeniu? A może ze zrozumieniem niektórych słów w cichej rozmowie? Wielu ludzi wstydzi się utraty słuchu, jednak problem ten jest bardziej powszechny, niż myślisz.

Statystyki* pokazują, że około 40% osób powyżej 50 roku życia cierpi na utratę słuchu. Wielu z nich ignoruje ten problem, mimo że aparaty słuchowe mogą im pomóc. Dzięki przełomowym rozwiązaniom i znakomitej obsłudze posprzedażowej nie trzeba się już męczyć w nieprzyjemnej ciszy.

Technologia, która może zmienić Twoje życie

Najczęstszymi powodami utraty słuchu są wiek i długotrwałe narażenie na hałas. Z upływem lat drobne włoski wewnątrz ucha stopniowo umierają lub są uszkadzane przez fale dźwiękowe, przez co stają się mniej wrażliwe.

Praca w głośnym otoczeniu, takim jak fabryka lub nawet regularne uczęszczanie na koncerty heavy-rockowe mogą przyczyniać się do uszkodzenia słuchu. Utrata słuchu jest naturalną częścią procesu starzenia, ale na szczęście są bardzo skuteczne sposoby, aby z nią walczyć.

Ludzie zwlekają średnio 10 lat, zanim zaczną przeciwdziałać utracie słuchu. A przecież aparaty słuchowe mogą pomóc nawet 40% osób po pięćdziesiątce.1

Aparaty słuchowe nie są już nieestetycznym kawałkiem plastiku, który nosili nasi dziadkowie. Obecnie urządzenia te przypominają nowoczesny gadżet — są eleganckie i dobrze zaprojektowane. Najnowszym rozwiązaniem jest niemal niewidoczny aparat słuchowy, który dyskretnie mieści się w uchu, wzmacniając dźwięki, niezauważony przez nikogo oprócz Ciebie.

“Rewolucyjny postęp technologiczny oznacza, że aparaty słuchowe są teraz bardziej dyskretne niż kiedykolwiek wcześniej”

40% Polaków po pięćdziesiątce może radykalnie poprawić komfort życia dzięki aparatowi słuchowemu

Jeśli utrata słuchu jest dla Ciebie źródłem stresu, możesz zupełnie bezpłatnie zapisać się na badanie, aby rozwiązać ten problem.

Ceny aparatów słuchowych są różne, więc warto trochę się porozglądać. Porównując ceny, możesz znaleźć idealną ofertę. Niektóre firmy oferują dodatkową profesjonalną obsługe klienta na całe życie lub 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy – a jest to inwestycja, która może całkowicie zmienić Twoje życie.

Do kogo się zwrócić?

Hear Clear jest jedną z najbardziej zaufanych i skutecznych bezpłatnych uslug internetowych, które znajdują i porównują najlepsze centrum sluchu w Polsce w wybranej okolicy.

Dyskretne aparaty słuchowe są coraz bardziej popularne w całej Polsce – co roku tysiące pacjentów wybiera Hear Clear, aby uzyskać pomoc w poprawie słuchu. Pożegnaj się ze słabym słuchem i odmień swoje życie.

Jak to zrobić:

  1. Wskaż swoją lokalizację na poniższej mapie, aby uzyskać bezpłatną wycenę.
  2. Odpowiedz na kilka prostych pytań, a my skontaktujemy Cię z wiodącym specjalistą w dziedzinie aparatów słuchowych w Twojej okolicy.